У середу, 16 листопада, священнослужителі міста за традицією звершили спільну молитву. Цього разу батюшки зібралися у храмі святих Петра та Февронії, де звершили молебень із читанням акафіста святим покровителям сім’ї та шлюбу. Очолив богослужіння благочинний церков міста протоієрей Миколай Марущак. На молебні прозвучали молитви про мир в Україні, про допомогу Божу нашим воїнам та нашому народу.

Зі словами проповіді до присутніх звернувся настоятель храму ієрей Михайло Гончаров. Батюшка сказав кілька слів про важливість молитви для людини. «Серед багатьох молитов у православній Церкві є особливі – ті, що читають у небезпеці. Молитва – це дія двох сил: наш заклик до Бога і Його відповідь нам. Шановний старець Силуан Афонський стверджував: якщо людина хоч раз у житті всім єством скаже: «Господи, помилуй!» – Господь неодмінно помилує. Наші предки знали напам’ять молитву «Живі в допомозі Вишнього» — як «Отче наш». Багато молитви багато сили. Мало молитви – мало сили. Однак необхідно пояснити, що молитву роблять успішнішими не голі слова, а щирість та добрі справи», — зазначив отець Михайло.

Наступний соборний молебень із читанням акафіста буде здійснений у середу, 23 листопада, у храмі ікони Божої Матері «Цілителька». Початок о 12:00.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.