У середу, 9 листопада, у храмі святого преподобного Іова Почаєвського (Трубник-2) відбувся традиційний молебень із читанням акафіста цьому угоднику Божому. На спільну молитву зібралися священнослужителі міських парафій на чолі з благочинним протоієреєм Миколою Марущаком.

Настоятель храму протоієрей Миколай Ярков у своїй проповіді нагадав присутнім про життя та подвиги преподобного Іова. «Великий угодник Божий, просвітитель Південно-Західної Русі жив у другій половині XVI-першої половини XVII століття і був понад 50 років ігуменом Почаївської обителі. Він був не тільки справжнім ченцем, а й відомим проповідником, борцем з уніатством та протестантством, які насувалися на Русь із Заходу. Преподобний Іов Почаєвський – це правило віри та образ благочестя для будь-якої віруючої людини. І сьогодні не тільки у великій Почаївській Лаврі, але й тут, у нашому місті, ми прославляємо цього угодника Божого, просячи його про те, щоб він, силою своєї молитви біля Божого престолу захистив Церкву і народ від єресі, від розколів, від розбіжностей. Молимося преподобному про те, щоб він наставив і навчив нас жити по-християнськи — не тільки за словами і за своїми емоціями, але й справою підтверджувати справжність і істинність Воскресіння Христового, яке ми так оспівуємо і прославляємо. Преподобний Іов Почаєвський своїм життям підтвердив слова, що віра без справ мертва», — сказав батюшка.

Нагадаємо, що наступний молебень із акафістом соборним чином буде здійснений у храмі святих Петра та Февронії. Початок о 12:00.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.