У середу, 2 листопада, у храмі ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» було здійснено традиційний соборний молебень. На спільну молитву зібралися священики Нікопольського благочиння. Очолив Богослужіння протоієрей Миколай Марущак. Було прочитано акафіста Божої Матері, проголошено особливі прохання про мир в Україні, про українське воїнство та багатостраждальний народ. Зі словами проповіді до присутніх звернувся настоятель храму протоієрей Роман Казновецький.

«У свідомості православних віруючих людей з давніх-давен живе підкріплена чудесними явищами тверда впевненість у тому, що наша священна земля знаходиться під невпинним милостивим покровом Цариці Небесної. Її дивне предстательство перед Богом багаторазово рятувало народи нашої країни від ворожих навал, позбавляло багатьох від раптової смерті, повертало воїнів з поля битви до рідних родин за молитвами їхніх віруючих матерів. Співучасниця у стражданнях Господа нашого Ісуса Христа, Пречиста Матір Божа стала потім і Співучасницею у Його Божественній славі. Нині Вона стоїть біля Престолу Божого і сміливо молиться за спасіння світу», — сказав батюшка.

Крім того, отець Роман запросив усіх поділити радість престольного свята, яке відбудеться у неділю, 6 листопада. Початок Богослужінь о 8.00 год.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.