14 жовтня православні християни молитовно відзначили велике свято – Покров Пресвятої Богородиці. Для кафедрального Спасо-Преображенського собору нашого міста це ще і друге престольне свято.

За традицією було здійснено дві Божественні літургії, молебень із освяченням води та Хресний хід навколо храму. Оскільки цього дня в Україні відзначають День захисника Вітчизни, то з благословення нашого Предстоятеля Блаженнішого Онуфрія у всіх храмах були прочитані особливі прохання про наших воїнів.

Очолив духовні урочистості в соборі благочинний церков міста протоієрей Миколай Марущак. У своїй проповіді батюшка сказав: «Із самого початку християнства на Русі Божа Мати вважалася Покровителькою нашої землі. Під її покровом, силою її молитви росла православна віра на українській землі. І сьогодні ми просимо Царицю Небесну, щоб Вона простягла над нами Свій Покров, як це було над попередніми поколіннями наших предків. І віримо, що за нашими щирими молитвами перед Пречистою Царицею Небесною, нам буде дарована перемога, і збережемо ми свою свободу, свою незалежність, своє право жити в квітучій Україні».

Завершилися урочистості спільною храмовою трапезою.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.