1 жовтня Свята Церква вшанувала образ Пресвятої Богородиці, який називається «Цілителька». Вже з самої назви видно, що історія цієї ікони пов’язана з чудесами зцілення від різних хвороб, які протягом століть відбувалися молитвами людей перед Її святим образом.

Цього дня своє престольне свято молитовно відзначив лікарняний храм, розташований на території міської лікарні №1. На запрошення настоятеля протоієрей Михайла Самокаєва святкову Божественну літургію очолив благочинний церков міста протоієрей Миколай Марущак. Після закінчення Літургії священнослужителі звершили молебень із освяченням води.

Храм в ім’я ікони Божої Матері «Цілителька» освячено при лікарні не випадково. Саме тут люди можуть помолитися Пресвятій Богородиці про зцілення душі та тіла. Адже до кого ж ще, як не до Христа і до Його Пречистої Матері насамперед звертатися віруючій людині у важкі хвилини хвороби та страждань? Хвороба наближає людей до Бога. Хвороба — це завжди випробування, але ще й привід задуматися про найважливіші речі. Чому я хворію? Що для мене головне у житті?

На жаль, багато хто не може дати чіткої відповіді. Але, як би не було, ніколи не треба впадати у відчай, а завжди сподіватися на милість Божу. Приклад тому історія, завдяки якій стала знаменита Богородична ікона «Цілителька». Перед цією іконою Божої Матері моляться про зцілення різних хвороб. Вона оберігає від напастей, бід, скорботи, вічного засудження, піклується про звільнення з ув’язнення.

До речі, щоп’ятниці о 8.00 у цьому лікарняному храмі звершуються молебні перед храмовою іконою з читанням акафіста та освяченням води.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.