21 вересня православні християни молитовно зустріли світле свято Різдва Пресвятої Богородиці, яке розпочинає цикл великих та двонадесятих свят у православному церковному календарі. Саме цією подією і починається порятунок людства.

Цього дня своє ювілейне престольне свято відзначив храм, розташований на третій ділянці. Розділити духовну радість зібралися священнослужителі міста та Нікопольського району, численні парафіяни та гості храму. Божественну Літургію очолив благочинний церков міста протоієрей Миколай Марущак. Після її завершення була здійснена хресна хода навколо храму і піднесена молитва до Божої Матері.

У своєму вітальному слові отець Миколай подякував настоятелю протоієрею Віталію Єфремову, церковній раді та всім парафіянам за старанну працю і гарячі молитви:

— Цей святий храм, присвячений Цариці неба та землі, Преблагословенній Діві Марії, сьогодні святкує своє 200-те престольне свято. І ми з вами зараз на іменинах. Храм святкує ювілейний день свого янгола. А зустрічає нас усіх тут Сама Пресвята Богородиця. І чує Вона всі молитви, які щиро прямують до Неї. Але ми повинні розуміти, що не вустами славиться Бог і Його Пречиста Мати, не словами оспівується Божа велич. А прославляється Бог життям християнським: світлим, чистим, праведним, велелюбним. Ви скажете: «Багато навколо зла, у країні війна, проблеми, труднощі та спокуси». Так, на жаль, це так. Однак, постараємося, незважаючи на труднощі та випробування сьогоднішнього дня, встояти у вірі, не сумніватися, не дати розуму та серцю приводу змінити Істину Божу. Давайте робитимемо все від нас залежне, щоб своїми палаючими вірою серцями, добром, яке хоча б частково в кожному існує, нехай недосконалим добром, не абсолютним, зробити все від нас залежне, щоб не множити зла, щоб не збільшувати ненависті. Давайте зробимо так, щоб у нашому серці Господь зумів знайти і місце, і сповідання віри, і взаємну до Нього любов. Зі святом вас, дорогі отці, брати та сестри! Нехай молитви Матері Божої, як благодатний покрив, завжди покривають усіх вас!

У свою чергу отець Віталій як настоятель парафії подякував усім за спільне Богослужіння і відзначив активних парафіян церковними грамотами.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.