У неділю, 18 вересня, своє друге престольне свято відзначив храм на честь святих Петра та Февронії (парк Металургів). У святковий день тут було здійснено Божественну літургію. Настоятель храму ієрей Михайло Гончаров духовно опікується двома парафіями: храм Петра і Февронії та преподобного Іоанна Дамаскіна (ЛДЦ).

Напередодні храмової урочистості з храму святого преподобного Іоанна Дамаскіна Хресною ходою для поклоніння віруючих були принесені шановані ікони Пресвятої Богородиці, Ангела Хранителя, святителів Миколи чудотворця та Спиридона Триміфунтського. Богомольці з молебним співом пройшли вулицями Нікополя. Молитовну ходу очолив настоятель отець Михайло.

Що таке Хресна хода і для чого віруючі йдуть у молитовну ходу з іконами? Наше життя — це довга дорога і, слідуючи цим шляхом, ми можемо як зростати в благочесті, так і чинити гріхи. Багато подій вимагають самозречення, вміння долати труднощі, йти довгим життєвим шляхом з молитвою. Хресна хода — це символічна хода життєвим шляхом. Ми говоримо собі та іншим, що хочемо йти шляхом Христа, бо перебувати з Господом — і є головною метою нашого земного життя. У цей час ми не просто йдемо, сподіваючись, що хода з іконою святого може якимось чарівним чином вплинути на нас, ми молимося. Хресний хід — час молитви та роздуми про своє життя, про свій шлях та його смисл. Ісус сказав: «Там, де двоє чи троє зібрано в Ім’я Моє, там і Я серед них».

Хресна хода важлива для віруючих. Найвірогідніше сказати, що це богослужіння, максимально відкрите для всіх. Рухається хресна хода, і не треба відчиняти двері, щоб приєднатися до богослужіння. Рухається хресна хода, і кожен може піти слідом, як пішли за Спасителем рибалки та митарі. Хресна хода завжди являє світові Живу Церкву Христа.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.