Щороку 17 вересня в Україні відзначають День рятівника. Це професійне свято тих, хто рятує людей від вогню, проводить аварійно-рятувальні операції та робить внесок у справу захисту населення та територій від наслідків надзвичайних ситуацій.

З нагоди цього свята священнослужителі кафедрального Спасо-Преображенського собору завітали до нікопольських рятувальників. З собою батюшки привезли ковчег із часткою мощей святого великомученика Микити – Небесного покровителя нашого міста. На прохання головного рятувальника Нікополя Володимира Стовби на території пожежної частини було здійснено молебень про здоров’я всіх, кому доводиться діяти у найскладніших ситуаціях. Священики окропили присутніх святою водою і вручили кожному образ святого Микити.

Прощаючись, благочинний церков міста протоієрей Миколай Марущак подякував рятувальникам за теплий прийом та самовіддану працю. «Ми від щирого серця висловлюємо глибоку подяку за ваше мужнє і жертовне служіння. Дай Бог Вам, шановний Володимире Олександровичу і всім вашим співробітникам міцного здоров’я, терпіння, сил та рясної допомоги Божої у всіх справах на благо нашої рідної України та українського народу», — сказав отець Миколай.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.