Історія людства багата на досвід стихійних лих, воєн, епідемій. Кожна така трагедія нагадує, який тендітний наш світ і людина, схаменувшись, звертається до Бога. До свого Творця.

  «Когда небеса грохочут, океаны ревут, падают звезды и из земли рвется огонь, мы слышим голос Создателя всего и вся, голос Владыки. И человек в таком мире — песчинка… Но в мир пришел Сын Божий, Иисус Христос, и Он дал нам другое имя Творца. И мы вслед за Христом дерзаем назвать Бога Отцом нашим. И своим, личным, и общим, нашим. «Если я отворю уста и прошепчу: Отец, место страха займет любовь, земля как бы станет ближе к небу», — навчає святитель Миколай Сербський.

Молитва – велика зброя, великий захист, великий скарб, велика пристань, безпечний притулок, аби ми приступали до Господа з бадьорою душею та зібраними думками, не даючи жодного доступу ворогові нашого спасіння.

У всіх православних храмах Нікополя регулярно відбуваються Богослужіння, відбуваються Хресні ходи та не зупиняється гаряча молитва про мир в Україні. Щодня храми відкриті, священики перебувають у своїх парафіях. Дорогі брати і сестри, докладнішу інформацію про служби дізнавайтеся безпосередньо в храмах.

Молитва, що здійснюється соборно, об’єднує людей, де б вони не знаходилися. Закликаємо всіх до ревної молитви, адже це велика справа!

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.