12 вересня у церковному календарі відзначено пам’ять святого благовірного князя Олександра Невського. Князь Олександр Ярославович народився 1220 року і помер 1263 року, проживши трохи більше сорока років. Основні свої військові перемоги князь Олександр здобув у молодості. Під час Невської битви (1240) йому було від сили 20 років, під час Льодового побоїща — 22 роки. Згодом він прославився як політик і дипломат, проте періодично виступав і як воєначальник. За все своє життя князь Олександр не програв жодної битви.

Удень пам’яті святого благовірного князя Олександра своє друге престольне свято молитовно відзначив Свято-Знаменський храм. Тут на честь угодника Божого освячено дзвіницю із зимовим храмом. Крім того, настоятель протоієрей Олександр Єрохін відзначив свій 80-й День Ангела.

Розділити духовні урочистості зібралися священнослужителі нашого міста та Нікопольського району. Очолив Божественну літургію благочинний церков Нікополя протоієрей Миколай Марущак. За Богослужінням були піднесені молитви про мир в Україні, про дарування перемоги українському воїнству, молилися також про міську владу та мешканців Нікополя.

Після закінчення Літургії навколо храму було здійснено Хресну ходу зі Святим Хрестом, хоругвами та іконами. Вітаючи всіх із престольним святом та Днем тезоіменитства настоятеля, отець благочинний побажав усім міцного здоров’я, мирного неба над головою та заступництва святого благовірного князя Олександра: «Нехай Господь допоможе всім нам, мої дорогі, зміцнитися у вірі та благочесті. З вірою і сподіванням будемо звертатися до святого князя Олександра Невського, просити, щоб допомагав і зміцнював нас у мужності та інших чеснотах. Молитвами святого князя Олександра Невського нехай Господь збереже землю нашу, наше місто і всіх нас. А всечесному настоятелю святого храму цього протоієрею Олександру многії благі літа!»

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.