За словами святителя Василя Великого «Для молитов і псалмоспіву придатний кожен час…» Але молитися завжди важко. Навіть святі до кінця своїх днів примушували себе молитися. І це абсолютно нормально. Адже молитва – це велика праця для людини. Ціль усякої молитви — це зігрівання серця, радість від того, що ти живеш правильно і праведно. Завдання молитви – щоб у людині переміг Христос. Це радість від того, що тебе ведуть, що ти згоден з тим, Хто веде, ти сам за Ним йдеш, куди б Він не пішов.

Але ви знаєте, чим живиться ця радість віри і як зростає? Молитвою, безперестанною молитвою; тому необхідно виконувати євангельську заповідь апостола Павла: «Безперестанно моліться».

У православних храмах нашого міста регулярно відбуваються статутні богослужіння. Крім того, у багатьох храмах з благословення настоятелів щодня читаються акафісти, проводяться молебні, проходять Хресні ходи. Священики разом із віруючими не перестають молитися за мир в Україні, просять у Господа допомоги українським воїнам та мудрості владі, згадують імена загиблих героїв та мирних жителів, які загинули внаслідок ворожих обстрілів.

Зло цього світу протистоїть усьому Христову і невтомно бореться з ним. Нам, християнам, вистояти перед цим злом і перемогти його можна лише постійною посиленою молитвою. Адже молитва є головною нашою зброєю, яка озброює нас сильною вірою, надією, любов’ю, терпінням, постом і істиною, так що ми стаємо всесильними і з Христом перемагаємо духів злості піднебесної (Еф. 6:12).

Окрім гарячих молитов, нікопольські храми не втомлюються допомагати українським воїнам, бійцям територіальної оборони та всім нужденним. Як би не було складно і важко, ми, як і раніше, з Божою допомогою, виявляючи християнську любов, регулярно підтримуємо незаможних громадян, тимчасових переселенців і радуємо наших захисників свіжою домашньою випічкою. Адже кохання – це, перш за все, жертва. Коли ми заради Бога і заради нашого ближнього готові пожертвувати своїм часом та своїми силами. І нехай ця допомога не така велика і не охоплює багатьох, але вона відбувається щиро для людей день у день.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.