Як би важко і важко не було, але ми продовжуємо жити, любити, творити сім’ї, народжувати дітей. Православні християни в центрі життя завжди мають Христа Бога і все життя походить з благословення Святої Церкви. У горі та радості Церква завжди зі своїми людьми.

У кафедральному Спасо-Преображенському соборі було здійснено Таїнство Вінчання. Станіслав і Наталя дуже серйозно поставилися до цієї події. Адже Вінчання людей, які вже прожили не один рік у шлюбі справді важливий початок, і вершина, якесь свідчення того, що подружжя справді досягло якоїсь духовної єдності, у своїх прагненнях до Бога їхньої траєкторії перестали бути паралельними і почали прагнути єдності.

Вінчав молоду пару настоятель собору протоієрей Миколай Марущак. Після закінчення Таїнства отець Миколай побажав Станіславу та Наталі довгих щасливих років життя: «Дай Бог вам йти життєвим шляхом радісно і ​​сміливо. Але у житті все буває. Проявіть мужність та героїзм. Виявіть терпіння один до одного до кінця! Це дуже важливо. Ніколи не робіть передчасних висновків про те, що відбувається в сім’ї, а виявіть мудрість, такт, чуйність і розуміння іншого. Це терпіння дає великі, великі плоди! Мудрість і терпіння одне одного можуть все подолати. Тому що немає більшої сили, ніж взаємна любов, вона не припиняється, любов не перестає (1 Кор 13:8). Ось вірте в це кохання, яке вас поєднало. Нехай вона спалахує у ваших серцях з кожним днем ​​вашого життя! Нехай благословить вас Господь милістю, любов’ю Своєю, дарує вам сили та підтримку» — сказав батюшка.

Після вінчання Станіслав знову вирушив на захист рідної України, а Наталя із сином залишилися у місті молитися за чоловіка та чекати його з перемогою!

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.