28 серпня Свята Церква світло святкує Успіння Божої Матері, свідчуючи всьому світу, що смерті немає. Пресвятій Діві за три дні до смерті було відомо, що настав час її вмирати. Вона повідомила про це близьким, дала останні розпорядження і почала чекати свого часу. Всі, хто прийшли попрощатися з Нею, журилися та плакали. А Діва Марія була радісна і спокійна, адже Вона йшла до Свого Сина. Вона втішала оточуючих і обіцяла для кожного бути Заступницею перед Господом. І до цього дня віруючі шанують Її як головну небесну помічницю і звертаються до Неї за всякої потреби.

У всіх православних храмах міста цього святкового дня було здійснено Божественні літургії. На середину храму для поклоніння віруючих було винесено Святу Плащаницю. Відмінною особливістю Успіння є Чин Поховання Пресвятої Богородиці. Він складений на кшталт утрені Великої суботи. Після закінчення Богослужіння священики разом із віруючими здійснюють з Плащаницею Хресну ходу навколо храму.

Будемо ж молити нашу Заступницю, щоб Вона була милостива до нас, зберігала від усіх бід і скорбот, від всяких потреб і печалів.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.