До дня святкування 31-ї річниці Дня Незалежності України у всіх храмах та монастирях Української Православної Церкви підносилися молитви про мир.

Напередодні свята у багатьох Нікопольських храмах під час проведення Хресних ходів молилися за здоров’я воїнів, які захищають нашу країну від російської агресії та про весь багатостраждальний український народ. Крім того були здійснені панахиди про загиблих на фронті захисників і безневинно вбитих мирних жителів.

24 серпня у кафедральному Спасо-Преображенському соборі нашого міста було здійснено молебень про мир із читанням акафіста Покрову Божої Матері. На богослужінні підносилися молитви про владу, військо та народ нашої Української держави. Священики разом з віруючими нікопольчанами молилися, щоб Господь у цей нелегкий час зміцнив усіх, хто сподівається на Нього. Сьогодні, як ніколи, кожен з нас і всі ми потребуємо допомоги Божої і заступлення Діви Марії. Ми щиро просимо Господа нашого Ісуса Христа та Його Пречисту Матір дати нам сил, терпіння та мужності, помилувати та врятувати нас грішних!

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.