12 липня православний календар нагадав нам про двох апостолів Петра та Павла. За труди та страждання Свята Церква назвала їх першоверховними. День пам’яті святих апостолів є великим святом. У всіх православних храмах міста пройшли Богослужіння. У кафедральному Спасо-Преображенському соборі було здійснено дві Божественні літургії.

13 липня в день пам’яті собору 12-ти апостолів виповнилося пів року світлої пам’яті настоятеля Спасо-Преображенського собору, духовника Криворізької єпархії, почесного громадянина м.Нікополя протоієрея Анатолія Марущака (+13.01.2022). Цього дня в соборі було здійснено Божественну літургію та панахиду. У Престола Божого молилися священнослужителі міста та Нікопольського району.

Звертаючись до присутніх зі словами проповіді, благочинний церков міста протоієрей Миколай Марущак сказав:

— Все життя отця Аталолія була невпинним подвигом заради слави Христового імені. Скільки віри, любові до Бога і ближніх, відданості Божій волі мешкало в його душі! Апостол Павло говорив: «Для мене життя – Христос, і смерть – здобуття». Ці слова дуже любив повторювати й отець Анатолій. Вічна йому пам’ять!

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.