Святі отці навчають нас, що благодійність — це наша дорогоцінна скарбничка. Допомагаючи нужденним, ми отримуємо для себе нетлінний і вічний скарб у кращому та вічному світі.

У православних храмах міста продовжують надавати посильну допомогу нікопольським бійцям територіальної оборони, вимушеним переселенцям та всім нужденним. Чергову порцію свіжої ароматної випічки відправили на блокпости прихожанки хараму ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість». Велику кількість одягу та взуття зібрали та передали до центру гуманітарної допомоги, що розташований у магазині «Спорт для всіх», парафіяни кафедрального Спасо-Преображенського собору. Сестри милосердя щотижня у будівлі Недільної школи собору допомагають незаможним людям. У Хрестовоздвиженському храмі продовжує свою щоденну роботу пункт допомоги вимушеним переселенцям та людям, які опинилися у тяжкій життєвій ситуації.

Всім відомо, що віра без діл мертва. Отже, тільки своїми ділами ми можемо показати і довести свою щиру, нелицемірну віру. І, безперечно, одна з найголовніших справ у благочестивому і богоугодному християнському житті — творити любов і милосердя до ближніх, поспішати на допомогу у важкій ситуації, вміти і словом, і справою втішити скорботних братів і сестер. Немає вище заповіді, ніж безкорислива, самовіддана любов у служінні ближнім. Любов і милосердя — це два крила, які підносять людину від землі на небо і дають вхід у вічне життя.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.