Зараз кожен повинен запитати себе: «Що я зробив для миру не на словах, а саме на ділі?» І якщо хтось скаже, що «один у полі не воїн»! Неправда — воїн! Нині кожен воїн – кожен на своєму місці!

Хресну ходу з молитвою про мир в Україні здійснюють у багатьох храмах Нікополя. У Хрестовоздвиженському храмі щонеділі після Божественної літургії парафіяни разом із настоятелем протоієреєм Ігорем Мельниковим, взявши до рук духовну зброю: Євангеліє, Хрест і святі ікони, обходять Хресною ходою свій храм і моляться за Україну та всіх православних християн. Народна мудрість свідчить, що коли Хресна хода йде – пекло тремтить.

Ми віримо, що Божа Матір, яка стільки разів захищала нашу землю, сьогодні у сльозах стоїть біля престолу Свого Сина нашого Господа Бога і молиться за нас. І ми повинні, відкинувши гнів, ненависть, злість, озброївшись любов’ю, посилити свій подвиг молитви: щоб припинилися литися материнські сльози, щоб діти не залишалися сиротами, жінки – вдовами, щоб молодь не стала інвалідами, щоб наші міста та села не були зруйновані, а наші будинки – занедбані.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.