Серед війни, сліз і горя наближається найсвітліше і найрадісніше християнське свято Великодня, Воскресіння Христового. Господи, допоможи нам дожити до нього!

До цього рятівного дня всі православні готуються особливо ретельно. Духовно постом та молитвою очищають свою душу від гріховного бруду, а фізично наводять порядки у храмі, прибирають прилеглу територію. З настанням теплих днів віруючі Нікопольці намагаються навести красоту на території своїх храм.

Так, у понеділок, 4 квітня, настоятель кафедрального Спасо-Преображенського собору нашого міста протоієрей Миколай Марущак разом із парафіянами розпочали спільну роботу на прилеглій території: обрізання кущів та дерев, прибирання сухого листя, наведення порядків на клумбах.

Кожен із тих, хто приходить попрацювати в храмі, робить це за любов до Бога і заради користі власної душі. Дякуємо всім за працю і щиро бажаємо, щоб Господь нагородив кожного за благоговійне ставлення до Його святого храму та виконав одне наше спільне бажання – послав мир Україні!

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.