22.05.2019 р., м. Нікополь. Митрополит Єфрем звершив дияконську хіротонію в Свято-Миколаївському храмі

В свято перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських у Бар (1087), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, на запрошення настоятеля нікопольського Свято-Миколаївського храму протоієрея Ігоря Єрохіна, з архіпастирським візитом відвідав парафію на честь святого Миколая Чудотворця м. Нікополь, де очолив урочисте богослужіння з нагоди престольного свята.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак, благочинний Покровського благочиння протоієрей Володимир Качан та чисельні священнослужителі.

Духовне торжество цього дня підсилилось дияконською хіротонією. Содіючу Духу Святому Митрополит Єфрем рукопоклав в сан Диякона Лисенко Олександра Опанасовича.

За богослужінням були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі та за єдність Святого Православ’я.

При великому зібранні богомольців, багато віруючих приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, священнослужителі та чисельні богомольці звершили хресну ходу навколо храму, після чого Архіпастир підніс молитву до святителя Миколая Чудотворця.

По закінченні богослужіння Архіпастир звернувся до богомольців зі словом проповіді. Правлячий Архієрей подякував настоятелю Свято-Миколаївського храму за понесені труди на ниві Христовій і благословив його на подальші звершення у славу Божу та на користь ввіреної йому Богом пастви.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.