Христос народився!

Одна лише фраза, але яка в ній дивовижна сила, яке безмежжя почуттів, мрій і думок, яка глибина змісту і суті цього сокровенного Таїнства закладені в ній! Кожного разу, коли наближаються Різдвяні свята, наші серця сповнюються великою радістю, якимось особливим настроєм, передчуттям чогось бентежного, хвилюючого, таємничого.

Різдво Христове — свято народження Сина Божого — від віку зустрічає весь християнський світ. Понад  два тисячоліття з року в рік людство з радістю і благоговінням відзначає день приходу на світ Сина  Божого.

Українська Православна Церква у нашій милій Україні особливо підносить до Бога щиру молитву, палку любов у цей неповторний щасливий час, час Різдва Христового.

В усіх православних храмах нашого міста були звершені святкові Богослужіння. Нічні служби пройшли у кафедральному Спасо-Преображенському соборі (вул. Преображенська, 1), Хрестовоздиженському храмі (вул. Чехова, 39) та храмі на честь преподобного Іоанна Дамаскіна (вул. Лапинская, 47б). В усіх інших храмах Божественна Літургія відбулася вранці.

Різдво Христове — це мир і спокій. Нехай світло Віфлеємської Зірки осяє кожну домівку, зігріє кожне серце любов’ю та милосердям Божим, принесе мир і злагоду у всі сім’ї, родини та нашу Українську державу.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.