СПРОСТУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЗАТРИМАННЯ МИТРОПОЛИТА ЄФРЕМА!

У вівторок 27-го червня, на інформаційних сайтах в мережі інтернет поширилася інформація що, керуючого Криворізькою Єпархією було затримано співробітниками  Служби Безпеки України на в’їзді до  м. Київ.

Доводимо до відома що, 24 червня Митрополит Єфрем прибув до столиці України з метою участі в богослужінні з нагоди дня пам’яті небесного покровителя предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита Онуфрія. На в’їзді до м. Київ,  автомобіль владики Єфрема було зупинено на контрольно-пропускному пункті де співробітниками Прикордонної Служби були перевірені документи. Наступні дії прикордонників зводились до того щоб вивчати інформацію про Митрополита Єфрема на сайті Миротворець. Причому слід зауважити що особистий телефон керуючого Криворізькою Єпархією не передавався в руки держслужбовцям.

Після з’ясування обставин, прикордонники принесли свої вибачення за незручності і владика Єфрем відбув на богослужіння в  Свято-Пантелеймонівський монастир Феофанії.

Наступного недільного дня, після богослужіння Митрополит Єфрем повернувся в м. Кривий Ріг.

Викликає подив що банальна перевірка документів стала рецидивом у складних схемах які складають люди, вороже налаштовані проти УПЦ.

Нагадуємо їм про елементарні людські якості та Суд Божий який каже: «Якою мірою міряєте, такою вам відміряють» (Марка 4; 24-25).

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.