Соборна Літургія священнослужителів Нікопольського, Покровського та Томаківського благочинь

24 березня, у п’ятницю четвертої седмиці Великого посту, в день пам’яті прп. Алексія Голосіївського, Київського (1917), в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Нікополя відбулась соборна Божественна Літургія духовенства Нікопольського, Покровського та Томаківського благочинь. Очолити богослужіння та молитовно підтримати свою паству на багатостраждальній Нікопольській землі прибув Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

На церковній паперті свого Архіпастиря з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли парафіяни кафедрального собору м. Нікополя.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак, благочинний Покровського благочиння протоієрей Володимир Качан, благочинний Томаківського благочиння протоієрей Василь Турчак, а також настоятелі та клірики храмів вище згаданих благочинь.

В четвер, напередодні соборного богослужіння, в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Нікополя, відбулась сповідь духовенства, котру прийняв в. о. духовника Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк.

За великопісним богослужінням до єдиної Чаші соборно приступили 40 священнослужителів Нікопольського, Покровського та Томаківського благочинь, а також чисельні парафіяни, що прийшли вознести до Господа свої молитви, разом зі своїми духовними пастирями та наставниками.

По завершенні Божественної Літургії, згідно церковного уставу, під спів самогласних стихір, було звершене поклоніння Хресту Господньому, після чого Архіпастир, благословивши з висоти церковного амвону богомольців святим Хрестом, вніс Його до святого вівтаря.

По завершені Літургії Високопреосвященніший владика звернувся до пастви своєї другої кафедри зі словом архіпастирського повчання та привітав духовенство із звершенням спільного говіння.

Насамкінець, Митрополит Єфрем надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Фото.

http://www.eparhia.com.ua/?gallery=2516

http://www.eparhia.com.ua/?gallery=2517

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.