Прийди, Утішителю, Душе Святий, і вселися в нас

Свято Трійці триває, тому у середу, 7 червня, традиційний молебень відбувся у Свято-Троїцькому храмі (районна лікарня). На загальну молитву зібрались священнослужителі нашого міста та району, віруючи нікопольці. Очолив Богослужіння благочинний церков міста протоієрей Миколай Марущак.

Дуже зворушливо звучали слова акафіста Святому Духу, який читали священники. В ньому дуже яскраво і точно відображені всі прохання віруючого серця. В наш складний час, коли змінюється світ, коли навкруги війна, сльози та смерть, віруюча людина все своє життя вручає Богові, довіряє Йому і сподівається на Його невимовну милість. Господь ніколи не відвернеться від людини! Аби людина не відвернулася від Бога… Ось тільки мала частинка із цього дивовижного акафіста:

«Ікос 10

Хто нас відлучить від любові Божої? Чи скорбота, чи утиски, чи гоніння, чи голод, чи нагота, чи біда, чи меч? Якщо й всього позбавимося на землі, маємо спадщину нев’янучу на Небесах; але даруй нам, Господи, любити Тебе не словом або язиком, а істинним ділом і подвигом усього життя: Прийди ж, Душе всесильний, і примнож у нас всеперемагаючу віру; прийди і дай нам молитовну сміливість. Прийди і зігрій серця наші, щоб не охолола любов наша в серці заради примноження беззаконь; прийди і не дай нам відпасти у дні гонінь і посміяння над вірою. Прийди і збережи нас від непосильних випробувань і спокус; прийди і оживи серця наші окропленням роси Твоєї. Прийди, вилікуй, освяти і підніми нас, Благий, Твоєю благодаттю. Прийди, Утішителю, Душе Святий, і вселися в нас».

Наступний молебень відбудеться у середу, 14 червня, у Свято-Миколаївському храмі (Новопавлівка, вул. Рижикова, 34). Початок о 14.00.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.