Престольне свято Свято-Троіцького храму

В День Святого Духа, другий  День Святої Трійці, коли радіє і співає все живе, люди зібралися на Божественну Літургію у Свято-Троїцькому храмі, розташованому на території районної лікарні. Атмосфера піднесення, доброзичливості та гармонії панувала тут в понеділок, 5 червня. Парафіяни та гості з інших куточків Нікопольського благочиння зійшлися на престольне свято. Настоятель храму ієрей Олександр Черняд’єв радо приймав гостей. Ранок почався з водосвятного молебна.

Божественну літургію очолив благочинний міста протоієрей Миколай Марущак. Радісно було бачити у цей дивовижний день людей, які прийшли на службу Божу цілими родинами: і старий, і малий. Маленький храм не зміг би вмістити всіх бажаючих, тому Богослужіння відбувалось просто неба.

Після святкового молебна благочинний привітав усіх з радісною подією, назвавши її світлою сторінкою в житті православних віруючих нашого міста. Отець Миколай подякував отцю настоятелю за ревні труди на приході. Настоятель Свято-Троїцького храму ієрей Олександр своєю чергою звернувся з теплими словами подяки за соборну молитву до отця благочинного, духовенства і пастви: «Дух Святий завжди нас об’єднує духовним цементом, молитвами, Таїнствами… Бажаю всім здоров’я та міцності сил. Нехай Господь укріпляє вас. Нехай благодать Божа торкнеться вашої душі».

Завершились урочистості загальною храмовою трапезою. Люди неспішно  розходились по домівках. Посміхалися очима, устами і серцем та обмінювалися думками й враженнями. На душі було тепло і радісно.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.