Престольне свято Свято-Знаменського храму

10 грудня своє престольне свято молитовно відзначив Свято-Знаменський храм, розташований у Старій частині міста. На запрошення настоятеля храму протоієрея Олександра Єрохіна святкові богослужіння очолив благочинний церков міста протоієрей Миколай Марущак. Напередодні в храмі було здійснено Всеношну з освяченням хлібів. Розділити духовну радість престольного свята зібралися священнослужителі міста та району, віруючі Нікопольці.

Під час служби прозвучали слова посиленої молитви про мир в Україні, про допомогу Божу українським воїнам та про дарування мудрості владі. Після закінчення Божественної літургії навколо храму пройшла традиційна Хресна хода. Священики осяяли Хрестом чотири сторони світу і окропили святою водою всіх присутніх.

Звертаючись зі словами промови, отець благочинний привітав всіх зі святом ікони Божої Матері, що називається «Знамення». Побажав настоятелю храму, парафіянам міцного здоров’я та допомоги Цариці Небесної: “Знову ми прославляємо Божу Матір. Ще й ще раз Свята Церква скликає своїх вірних дітей, щоб вшанувати Царицю Небесну. У цьому храмі сьогодні звучали піснеспіви, які зводять серця тих, хто молиться до Заступниці роду християнського, до Помічниці в бідах, скорботах і потребах. Мати Світлана завжди допомагала людям, невидимий Її покров простягається і донині і кожен, хто закликає Її на допомогу, знає це. Будемо ж пам’ятати, звеличувати і прославляти Царицю Небесну! Молімося Їй від щирого серця і в храмі і вдома, щоб зміцнила Вона нас, дала сил і терпіння, щоб навчила нас щиро любити Бога і виконувати Його святі заповіді», — сказав отець Миколай.

У свою чергу отець Олександр, як настоятель храму, подякував батюшкам і прочанам за спільну старанну молитву і запросив усіх на храмову трапезу.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.