Пресвята Богородиця, допомагай нам!

Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці – подія, яка не є приводом для скорботи та сліз. Успіння Божої Матері – це джерело духовної радості, радості світлої та торжествуючої. Особливу радість ця подія вселяє в серця тих, хто йде і йтиме за Сином Богоматері, обравши Його єдиним своїм Отцем і Спасителем.

У святковий день, 28 серпня, у кафедральному Спасо-Преображенському соборі нашого міста було здійснено дві Божественні літургії. Напередодні на Всеношній відбувся Чин Поховання Плащаниці. Очолив Богослужіння настоятель собору протоієрей Миколай Марущак. Зі сльозами на очах палко молилися священики та віруючі Нікопольці про мир в Україні, про наших воїнів і про місто Нікополь – наш земний дім.

Віримо, що Пресвята Богородиця, яка не залишила світ в Своїм Успінні і обіцяла, що завжди буде з тими, хто закликає Її, благословить усіх нас материнським благословенням. Розкриє над нами, як благодатний покрив, Свою любов, Свою жалість і нескінченне Своє всепрощаюче материнське співчуття до нас грішних.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.