Паломництво

Паломництво — це одна із прекрасних християнських традицій в котрій християни свідчать не тільки про свою єдність во Христі з іншими християнами з імних міст, але і про те, що центром християнства є кожен православний храм де звершується Євхаристія.

28.03.2018 року, наймолодші прихожани храму святих рівноапостольних Константина і Єлени с. Лошкарівка, звершили паломницьку поїздку по храмах м. Нікополь.

Нам вдалось відвідати аж 12 храмів. Це Спасо-Преображенський собор, Свято-Знаменський храм, храм Різдва Пресвятої Богородиці, Хрестовоздвиженський храм, Свято-Миколаївський храм, храм Трьох Святителів, храм ікони Божої Матері «Цілительниця», храм великомученика Георгія, храм ікони Божої Матері «Всіх скорботних радосте», храм святого князя Олександра Невського, храм прп. Антонія Печерського та часовню святих Петра та Февронії.

В кожному храмі ми звершили молитву за мир в Україні. Адже, в першу чергу, саме для молитви і робляться паломництва. Особливо сьогодні, як ніколи, молитва за мир актуальна і тим паче дуже велике діло, коли за мир моляться не тількі дорослі, а і діти.

Нас дуже гостинно зустрічали в кожному храмі, росповідали про їх історію, пригощали чаем та солодощами. Діти повернулись додому повні емоцій та з безцінним досідом соборної молитви.

Фото-звіт

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.