Отцю Олександру — 80 років

Минулого тижня настоятель Свято-Знаменського храму протоієрей Олександр Єрохін молитовно відзначив свій 80-й День народження. Батюшка звершив Божественну літургію, подякував Богові за всі благодіяння, помолився за мир в Україні, звернувся з теплими словами до своєї пастви.

Як важливо за все дякувати Богу! І за радість, і за скорботу! Як часто ми, охоплені поривом радості, від серця вигукуємо: «Слава Богу за все!», і як рідко ми дякуємо Господу за ті сльози та скорботи, що посилаються нам Господом для нашого спасіння. Як важко, часом, буває довіритися Богу, зрозуміти, що все, що відбувається з нами, здатне врятувати не тільки нас, а й ближніх, що нас оточують! І як часто наше стійке перенесення скорбот може послужити добрим прикладом для тих, кому ще важче! Тому прошу вас і благаю, мої дорогі брати і сестри, завжди і за все дякуйте Господу! – сказав батюшка.

Отець Олександр понад тридцять років є настоятелем храму у Старій частині міста. Його працями храм повністю відновлено, збудовано малий храм із дзвіницею на честь святого благовірного князя Олександра Невського, облагороджена територія, регулярно відбуваються Богослужіння.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.