м. Покров. Митрополит Єфрем звершив богослужіння з нагоди престольного свята в храмі святителя Іоанна Златоуста

В день пам’яті святителя Іоанна Златоуста, архієпископа Константинопольського (407), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем традиційно наніс архіпастирський візит до м. Покров. Правлячий архієрей звершив святкову Божественну Літургію в храмі святителя Іоанна Златоуста, прибувши на запрошення його настоятеля, благочинного Покровського благочиння протоієрея Володимира Качана.

Високопреосвященнішого владику з хлібом-сіллю, букетами квітів та віршами на храмовому подвір’ї зустріли вихованці недільної школи.

За Божественною Літургією правлячому Архієрею співслужили благочинний Нікопольського міського благочиння протоієрей Миколай Марущак, благочинний Покровського благочиння та настоятель храму протоієрей Володимир Качан та чисельне духовенство з числа кліру Криворізької єпархії.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа колінопреклонену молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

При традиційно великому зібранні богомольців, чисельні віруючі приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По закінченні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень, наприкінці котрого підніс молитву до святителя Іоанна Златоуста.

Насамкінець Високопреосвященніший владика звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та подякував настоятелю храму отцю Володимиру за його старанні пастирські труди.

Переглянути фотогалерею

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.