м. Нікополь. Митрополит Єфрем відвідав свою другу кафедру

На другий день свята Різдва Христового, Собору Пресвятої Богородиці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем відвідав свою другу кафедру – місто Нікополь, де звершив святкову Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Ще рано вранці на в’їзді в місто свого Архіпастиря зустрічали благочинний Нікопольського міського округу протоієрей Миколай  Марущак, заступник міського голови  м. Нікополь  Сокол Юрій Олександрович та Метер Михайло Аркадійович.

На церковному подвір’ї  свого Архієрея зустрічали чисельні богомольці. А  вже на паперті головного храму міста Владику вітали вихованці  молодшої недільної школи та своїми віршами прославляли новонародженого младеньця Христа.

Криворізькому Архіпастиреві співслужили, благочинний Нікопольського міського округу протоієрей Миколай Марущак, благочинний районного  благочиння  м. Покров протоієрей Володимир Качан, благочинний районного благочиння м.Томаківка протоієрей Василій Турчак та настоятелі міських й районних храмів.

m.nikopol004

На сугубій єктенії Високопреосвященніший владика молився за єдність Святого Православ’я, а також за примирення ворогуючих у нашій Батьківщині.

По за причасному вірші, Різдвяне послання, управляючого Криворізькою єпархією, виголосив протоієрей Миколай Марущак.

Цього святкового дня  велика кількість парафіян мали змогу приступити до головних церковних таїнств, сповіді та Причастя.

По завершенні богослужіння гостей та парафіян собору привітали ансамбль вихованців старшої недільної школи,  які в різдвяних колядках прославили Народженого Богонемовля Христа, за що і отримали заслужені солодкі подарунки.

На сам кінець Архіпастир звернувся до всіх присутніх з повчальним словом. В свою чергу, отець Миколай  подякував Митрополиту Єфрему за радість спільної молитви, подарував грецький образ Різдва Христового та попросив благословіння на труди в новому році. Також всіх присутніх з Різдвяними святами привітав заступник міського голови Сокол Ю.О.

На завершення, владика Єфрем надав усім своє святительське благословіння.

Смотреть фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.