м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив священицьку хіротонію в чоловічому монастирі священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького

07.02.2023 р., В день пам’яті мученицької кончини священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького, котрою було увінчане все його багатоскладне та боголюбиве життя, престольне свято й День Ангела свого намісника молитовно відзначає криворізький чоловічий монастир на честь священномученика Володимира.

В цей день у тезоіменитому монастирському храмі на честь святого Київського митрополита-мученика, була звершена святкова Божественна Літургія, котру очолив священноархімандрит обителі Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

На запрошення намісника обителі, архімандрита Володимира (Нероби) молитовно вшанувати пам’ять видатного київського святителя  та розділити радість молитовного єднання зі своїм Архіпастирем прибули благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Кривоірзького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та чисельне духовенство міста Кривого Рогу.

Під  час богослужіння, на сугубій єктенії, дияконом були виголошені особливі прохання про припинення війни та за багатостраждальний український народ. А Високопреосвященніший Владика возніс до Господа молитву, в котрій просив Бога милості нашій державі, мужності воїнам, зцілення хворим та прихисток тим, хто позбавлений дому.

В цей святий для обителі день Митрополит Єфрем, содіючи Духу Святому, рукопоклав насельника чоловічого монастиря ієродиякона Тихона (Чорного) в сан Священика.

44

По запричасному вірші до парафіян зі словом проповіді на тему життя та подвигу сщмч. Володимира, митр. Київського і Гілицького звернувся насельник чоловічого монастиря ієромонах Нікон (Козацький).

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень до небесного заступника криворізького чоловічого монастиря – священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького перед іконою та його святими мощами.

По закінченні богослужіння священноархімандрит обителі звернувся до чисельних богомольців зі словом архіпастирського повчання. Також, Архіпастир привітав намісника обителі архімандрита Володимира (Неробу) з Днем Тезоіменитства та благословив на подальші духовні труди і звершення на благо святої обителі.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав всім пристунім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Переглянути фотогалерею – 1

Переглянути фотогалерею – 2

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.