м. Кривий Ріг. Відбулись річні звітні загальноєпархіальні збори духовенства

В понеділок 28-ї седмиці після П’ятидесятниці, в храмі святителя Миколая м. Кривого Рогу відбулися річні загальні збори духовенства Криворізької єпархії Української Православної Церкви.

Єпархіальні збори розпочалися молитвою «Царю Небесний». Перед духовенством виступив Керуючий Криворізькою єпархією Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Напочатку зборів була звершена заупокійна літія по клірикам Криворізької єпархії, котрі почили у Господі за 2022 рік.

Правлячий Архієрей ознайомив присутніх з подіями, що відбулись в житті Криворізької єпархії УПЦ, за поточний рік. Митрополит Єфрем подякував священнослужителям за їх жертовне соціальне служіння, оказувану допомогу Збройним Силам України та вимушеним переселенцям з тимчасово окупованих територій, виділивши подвиг монастирів Криворізької єпархії та окремих священнослужителів.

На підсумкові річні збори голови єпархіальних відділів підготували звіти про виконану за поточний рік роботу в різних сферах пастирського служіння.

Були заслухані доповіді благочинних – Нікопольського та Томаківського благочинь протоієрея Миколая Марущака та протоієрея Василія Турчака про церковно-приходське життя на постраждалих прифронтових територіях.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім священнослужителям своє святительське благословіння на подальші труди на ниві Христовій.

Переглянути фотогалерею

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.