Міський голова презентував книгу «Почесні громадяни міста Нікополя»

28 вересня, з нагоди відзначення 379 річниці заснування міста Нікополя, міський голова Андрій Фісак провів урочистий прийом, на якому привітав Почесних громадян Нікополя.
На заході продемонстрували слайди з фотографіями та короткою біографічною довідкою кожного із 49 Почесних громадян нашого міста. Серед них і настоятель Спасо-Преображенського собору, духівник Криворізької єпархії УПЦ, протоієрей Анатолій Марущак.
Перші звання «Почесний громадянин міста Нікополя» виконавчим комітетом Нікопольської міської Ради були присвоєні ще в грудні 1967 року.
Два роки тому, за дорученням міського голови, розпочалась підготовча робота по збору та систематизації матеріалу про людей, які стали знаковими особистостями в історії та розвитку нашого міста новітнього періоду. Результатом цієї роботи є вихід у світ книги «Почесні громадяни міста Нікополя». По екземпляру цієї книги Андрій Фісак вручив кожному Почесному громадянину та родичам тих, кого сьогодні з нами вже немає. Аби зробити книгу більш значущою для нащадків, Андрій Петрович запропонував присутнім поставити підпис на примірнику, який зберігатиметься в нікопольському краєзнавчому музеї. Від імені отця Анатолія подарунок прийняв його син — протоієрей Михаїл Марущак, настоятель храму святого Георгія Побідоносця, який будується на міському цвинтарі.
Також, від імені Почесного громадянина Нікополя Василя Атанасова, з вітальним словом до гостей звернувся його онук та презентував подарунки.
Після урочистостей, гості зробили спільне фото та продовжили зустріч за неформальним спілкуванням.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.