Митрополит Єфрем з пасхальною радістю відвідав своє друге кафедральне місто

В понеділок Світлої седмиці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем традиційно відвідав свою другу кафедру – місто Нікополь, де очолив Пасхальне богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

На церковному подвір’ї з хлібом-сіллю зустрічали Високопреосвященнішого владику вихованці недільної школи, що діє при соборі, та його парафіяни.

До дня Святої Пасхи, з благословення Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, владика Єфрем удостоїв священнослужителів церковних нагород.

По запричасному вірші благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак виголосив Пасхальне послання Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема до духовенства та парафіян Криворізької єпархії.

По завершенні Божественної Літургії, правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив хресний хід довкола собору, пасхальними піснеспівами прославляючи Воскреслого з мертвих Господа.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання.

Благочинний Нікопольського округу протоієрей Миколай Марущак, від імені всього духовенства, подякував правлячому архієрею за святительські молитви і щедрі нагороди.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав присутнім своє святительське благословіння.

Фотогалерея 1

Фотогалерея 2

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.