День журналістики

6 червня, в Україні святкують День журналістики. В цей день в Нікополі з особливою повагою вітали тих, хто своїм старанною працею через слово об’єднує, примиряє народ і відроджує націю.

У Палаці культури і спорту заводу феросплавів на урочистий захід зібралися представники місцевих ЗМІ. Привітати журналістів з професійним святом прибув і благочинний церков міста УПЦ протоієрей Миколай Марущак.

На увагу до церковних заслуг і в зв’язку з 50-річним ювілеєм Нікопольської організації НСЖУ батюшка нагородив грамотами від Української Православної Церкви голову правління Нікопольської регіональної організації НСЖУ Володимира Глядченко та двох його заступників Юлію Білик і Яківа Дрозд, а також головного редактора газети “Репортер” Світлану Коновалюк. Крім того, за перемогу у творчому конкурсі в номінації “Нікополь Православний” Дипломами було нагороджено журналістів: Федотову Поліну (газета “Репортер”), Чернигіну Наталію (газета “Проспект трубников”) та Овчаренко Анатолія (газета “Визит-венал”). Цім переможцям отець Миколай вручив срібні натільні хрестики.

За активне висвітлення життя Православної Церкви у місті Нікополі листи Подяки отримали фотокореспондент Олександр Косенко та головний редактор газети “Визит-венал” Олександр Олександров.

— Для справжнього журналіста духовним орієнтиром завжди повинен бути тільки Христос — Вічна Любов, Істина і Життя, — сказав отець Миколай, звертаючись до присутніх. Пам’ятаючи слова Спасителя «Від слів своїх будеш виправданий, і від слів своїх будеш засуджений», бажаю вам мудрості і порятунку безцінних, безсмертних душ! Нехай вашими критеріями будуть євангельські істини, на які будуть орієнтуватися власні мірила добра і зла. Нехай Господь допомагає в не сенні істини, в душі завжди панує мир і спокій, а результати роботи дають тільки добрі плоди.

В завершенні свого виступу батюшка запросив 8 червня представників всіх місцевих ЗМІ у паломницьку поїздку до “Живоносного Джерела” в с. Борисовка.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.