День Ангела Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема

В день пам’яті преподобного Єфрема Печерського, єпископа Переяславського – Небесного Покровителя керуючого Криворізькою єпархією, Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу була відслужена святкова Божественна Літургія.

В урочистому богослужінні, яке очолив тезоіменитий владика Єфрем, взяли участь секретар єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира архімандрит Володимир (Нероба), благочинні міста Кривого Рогу та районів єпархії та сонм духовенства Криворіжжя, а також насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври ієромонах Митрофан (Божко).

Від Нікопольського благочиння на духовні урочистості прибули священнослужителі Спасо-Преображенського собору на чолі з благочинний 
протоієреєм Миколою Марущаком.

За Божественною Літургією разом зі своїм архіпастирем молилися також мер кафедрального міста Кривого Рогу Юрій Григорович Вілкул, секретар Криворізької міської ради Маляренко С.В., Народний Депутат України Павлов К.Ю., заступники Криворізького міського голови та голови районних виконкомів міста.

Після читання Святого Євангелія Митрополит Єфрем звернувся до своєї пастви зі словом архіпастирського повчання.

Протягом святкового богослужіння велика кількість віруючих молитовно приклалася до ікони з часткою молей святого преподобного Єфрема Печерського, єпископа Переяславського, перед котрою, по закінченні Літургії, Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив подячний молебень та виголосив молитву до свого небесного заступника.

По закінченні богослужіння правлячий Архієрей звернувся до парафіян зі словом повчальної проповіді, в котрій закликав усіх бути завжди вдячними Богу за всі його милості та випробування, що випадають на долю людини.

З церковного амвона до Митрополита-іменинника з теплими словами привітань та подяки за багаторічне архіпастирське служіння звернувся градоначальник Кривого Рогу Вілкул Юрій Григорович.

Наприкінці святкового богослужіння митрополит Єфрем подякував усім присутнім за духовне торжество і шанування святителя Єфрема Печерського, а також за святі молитви, що підносили цього дня всі православні криворіжці за свого Архіпастиря.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.