Всеукраїнська рада церков звернулася до Президента Російської Федерації з приводу подій на Донбасі

Глави церков і релігійних організацій України звернулися до Президента Російської Федерації з приводу подій на Донбасі. Відповідне звернення було надіслано Президенту РФ 23 лютого 2022 року. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт vrciro.org.ua.

«Ми авторитетно і одностайно свідчимо, що український народ не прагне війни, і зупинити її, поки не надто пізно, вважаємо загальним обов’язком віруючих людей, — йдеться у повідомленні. — Заповідь Всевишнього «Не вбивай» визначає абсолютну цінність людського життя та суворе Боже покарання для вбивці. Агресивна війна – великий злочин проти Всевишнього. Заради збереження життя українських та російських військових, цивільних українців, істинно віруючі люди мають зробити все, щоб зупинити кровопролиття».

Всеукраїнська Рада церков і релігійних організацій закликає Президента Росії до миротворчого діалогу, як «єдиного благочестивого способу виправити взаємні труднощі та протиріччя».

«Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій готова сприяти такому діалогу і готова докласти всіх необхідних зусиль для пошуку шляхів, які могли б призвести до послаблення напруженості між нашими країнами та сприяти відновленню миру, запобіганню можливості розвитку нових масштабних конфліктів, збереженню взаєморозуміння та співпраці між людьми у всьому світі», — пропонують релігійні діячі України у зверненні.

Зазначається, що «сьогодні ми молимося Творцеві Всесвіту з особливим проханням про мудрість для тих, хто уповноважений приймати такі значущі для всього світу рішення, в руках яких опинилася доля людства. Це стосується насамперед Вас, пане Президенте Російської Федерації. Ця наша молитва сповнена надії на щедрість Всевишнього та відкритість серця, що приймає благодать».

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.