Взбранной Воєводі

Похвала Богородиці, або Субота Акафіста у 2022 року припала на 9 квітня. Цей особливий день, присвячений Пресвятій Діві Марії, в церковному календарі з’явився після чудесного звільнення Константинополя від ворожої облоги 626 року. Це був не єдиний випадок, коли Богоматір за молитвами жителів міста врятувала його від загарбників.

Напередодні на вечірньому Богослужінні у всіх православних храмах нашого міста був прочитаний Акафіст Пресвятої Богородиці «Радуйся, Невесто Неневестная!» А в сам день свята після закінчення Божественної Літургії в деяких храмах відбулася Хресна хода з молитвами про мир в Україні.

Цього року свято Богородиці має особливе значення для віруючих. У кондаку акафіста співається: «яко имущая державу непобедимую, от всяких нас бед свободи». Сьогодні життя багатьох українців сповнене молитвою. Люди звертаються до Пречистої Діви Марії з болем, скорботою та надією. Важко буває людині переносити нещастя, вона іноді впадає в смуток і почуття печалі опановує її. Але, найголовніше – не треба зневірятися! Адже ми маємо на небесах Мати, Царицю Небесну, Яка нас бачить і чує. Будемо закликати Її з вірою, і Вона обов’язково прийде до нас і позбавить бід і напастей. Пресвята Богородиця, спаси нас!

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.