Архієрейське богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Нікополь

В день пам’яті святого великомученика Никити (бл. 372), день свого небесного покровителя, святкує друге кафедральне місто Криворізької єпархії Української Православної Церкви — Нікополь.

Розділити радість молитовного єднання зі своєю нікопольською паствою до Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Нікополя цього дня прибув митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

На церковному подвір’ї правлячого архієрея зустріли вихованці недільної школи, що діє при нікопольському кафедральному соборі та чисельні парафіяни. З хлібом-сіллю та букетами квітів радо вітали діти свого архіпастиря, прославляючи Бога у віршах.

За святковою Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужив собор духовенства Криворізької єпархії на чолі з благочинними.

За богослужінням, на сугубій єктенії були піднесені особливі молитовні прохання за припинення війни на українській землі та за постраждалих внаслідок російської військової агресії проти України, а Митрополит Єфрем возніс до Бога уклінну молитву перед святим Престолом за мир та благоденство нашої держави.

По запричасному вірші зі словом проповіді до парафіян звернувся настоятель храму прп. Антонія Печерського с. Приміське Нікопольського району протоієрей Геннадій Єрохін.

По завершенні святкової Божественної Літургії митрополит Єфрем очолив святковий молебень та хресний хід довкола Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Нікополя. По закінченні хресної ходи та молебню Високопреосвященніший владика звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання.

Благочинний Нікопольського благочиння, настоятель Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Нікополь протоієрей Миколай Марущак подякував архіпастирю за радість спільної молитви.

Насамкінець Його Високопреосвященство надав усім присутнім своє святительське благословення.

Фото.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.